KARIERA

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę

APLIKUJ SPONTANICZNIE

Zostań częścią naszego zespołu!

Nasza kancelaria ma opinię rzetelnego pracodawcy. Zbudowaliśmy ją dzięki ludziom, którzy w niej pracują, przyjaznej atmosferze, która panuje na co dzień, wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji. Nasze usługi świadczymy w oparciu o doświadczenie i wykształcenie naszej kadry.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników. Pracujemy w międzynarodowym środowisku i tworzymy optymalne warunki do poszerzania wiedzy i rozwoju kompetencji osobistych. Dzięki temu ciągle się rozwijamy, jesteśmy zaangażowani i mamy motywację do działania. Uważamy, że wspólnie możemy wypracować znacznie więcej.

Nasze wartości

Rozwój
Partnerstwo
Ludzie w
centrum uwagi
Skuteczność dzięki
kwalifikacjom

Dlaczego warto u nas pracować?

1

JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU

Każdy rozwija się w swoim tempie. Określ cel, do którego będziesz zmierzać. Spersonalizuj swoją ścieżkę kariery tak, aby dotrzeć jak najszybciej, tam gdzie chcesz.

2

MOC DOCENIANIA

Doceniamy, nie oceniamy. Motywacja jest motorem do działania. Stawiamy na dobry feedback i radość w pracy. Wierzymy, że współpracując ze sobą możemy odnieść sukces.

3

ROZWÓJ I WIEDZA

Kluczową wartością jest rozwój i poszerzanie wiedzy. Wspieramy zespół, dając możliwość skorzystania z branżowych kursów i szkoleń. Chcesz się rozwijać? Z nami to możliwe.

4

JASNE ZASADY

Budujemy kulturę szczerości i otwartości, w której feedback ma szczególne znaczenie. Stawiamy na uczciwość, wiedzę, doświadczenie i znajomość języka niemieckiego.

Małgorzata Podkańska
Specjalista ds. Księgowości

Małgorzata Podkańska najwyżej ocenia kancelarię za wyjątkową ofertę pracy. Mówi, że naszą kancelarię ceni za miłą atmosferę, a według niej “zespół jest nieduży i zawsze można liczyć na wsparcie ze strony doradców”.

“Bardzo dużą zaletą jest elastyczny czas pracy i możliwość wyboru jego wymiaru. Jest to szczególnie ważne, gdy jest się rodzicem. Regularne wyjazdy do Niemiec stanowią miłą odmianę i umożliwiają budowanie więzi. Wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne, a coroczne premie motywują do pracy. Myślę, że na tle ofert dostępnych w regionie łączących znajomość języka niemieckiego z wiedzą księgową, Botor Trojan & Partners jest absolutnie wyjątkowy.”

Justyna Kubik-Berezowska
Office Manager

Justyna Kubik-Berezowska docenia pracę w kancelarii za możliwość współpracy z wyjątkowymi ludźmi i work-life-balance. Podkreśla, że “od początku pracy byłam przekonana o kulturze organizacyjnej, w której wszyscy szanują innych i pomagają sobie nawzajem”

“Znalazłam tu również bardzo dobrą równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Przy tym stale uczę się nowych rzeczy i mierzę z ciekawymi zadaniami, które dają mi dużo satysfakcji.”

Karolina Czander
Specjalista ds. Podatków

Karolina Czander uważa, że inwestowanie w rozwój pracowników jest olbrzymim atutem firmy. Wskazuje zalety współpracy z prezesem – Adamem Botorem, który jak sama mówi “dba o rozwój swoich pracowników, co jest dla mnie najistotniejsze w miejscu, gdzie pracuję. Potrafi chwalić, ale i przeżywać wspólne porażki, bez wzajemnego obwiniania się. Jest wyrozumiały i liczy się ze zdaniem innych”.

W kancelarii panuje przyjemna atmosfera i każdy pomaga sobie nawzajem. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że mamy dużo słodyczy i dobrą kawę.

Mariola Matejczyk
Specjalista ds. księgowości
Tłumacz j.niemieckiego

Mariola Matejczyk, która pracuje w kancelarii od maja 2019 r. uważa, że podjęcie pracy w niej było jej najlepszą decyzją. Podkreśla, że firma w nią inwestuje, dając możliwość skorzystania z rozmaitych szkoleń. Mówi, że “praca przede wszystkim umożliwia podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów”.

Najbardziej doceniam stały kontakt z instytucjami niemieckimi, różnorodność zadań, możliwość rozwoju oraz przyjazną atmosferę w biurze.

Agata Śliwiok
Specjalista ds. księgowości

Agata Śliwiok docenia pracę w kancelarii za możliwość rozwoju i elastyczny czas pracy. Cieszy się, że może tu “zapuścić korzenie”.

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera wzajemnego szacunku i wsparcia merytorycznego. Życzliwy szef, który jest partnerem do rozmowy i zespół nastawiony na współpracę to atuty, które sprawiają, że do pracy idę z przyjemnością. Fajne biuro w dobrej lokalizacji, parking, elastyczne podejście do czasu pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Dla mnie same atuty! – podkreśla Agata. “

Rekrutacja krok po kroku

Jako kancelaria, która specjalizuje się w doradztwie podatkowym, badaniu sprawozdań finansowych i doradztwie prawnym, przywiązujemy dużą wagę do procesu rekrutacji. Stawiamy na rozwój, samodzielność i doceniamy zaangażowanie. Proces rekrutacji w kancelarii Botor Trojan & Partners składa się z kilku etapów.

Wyślij nam swoje CV

Przeanalizujemy Twoje kompetencje i skontaktujemy się z Tobą

Zaprosimy Cię na wideokonferencję bezpośrednio z właścicielem firmy

Spotkamy się w siedzibie firmy w mniej formalnej atmosferze

Dopełnimy wszelkich formalności i przygotujemy Cię do pracy

Benefity

Elastyczny czas pracy
Możliwość pracy zdalnej
Możliwość wyjazdów zagranicznych i pracy z naszego biura w Berlinie lub Hanowerze
Premia listopadowa, uzależniona od wyników kancelarii
Dofinansowanie do zakupu sprzętu komputerowego do pracy z domu
Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
Prywatna opieka medyczna
Telefon służbowy do użytku prywatnego
Przyjazna atmosfera pracy i wyjazdy integracyjne

Chcesz dołączyć do
naszego zespołu?

Skontaktuj się z nami.

rekrutacja@btpar.com →